Jihozápad USA

Kdy: 1.5.2016 – 15.5.2016

Toto období roku je na jihozápadě USA jedním z nejideálnějších na počasí – na příznivé teplotní podmínky, na světlo i na srážky. Díky zkušenostem víme, že v jiné části roku by se jen stěží dalo bezproblémově zvládnout tolik zážitků v tak krátkém čase.

Kam: Na jihozápad Spojených států amerických

Nejen protože se jedná o území obývané původními obyvateli, ale především pro zcela neopakovatelné fotografické podmínky. Jedinečné hluboké kaňony, neuvěřitelné skalní útvary hrající všemi barvami, jeskyně, historická puebla, vodopády, magické pouště a divoká a nedotčená příroda , jejichž světlo a atmosféru nikde jinde na světě nenajdete. Parky a rezervace, které navštívíme společně jsou klenoty, které každý fotograf touží alespoň jednou za život navštívit. To vše podbarvené indiánskou kulturou, která je “nejživější” právě na jihozápadě USA.
Otázky a odpovědi k cestě do USA

Jak: Letecky i autem

Nejprve se letecky přepravíme do USA a to přímo na jihozápad. Naším cílem bude město Las Vegas! Po jedné strávené noci v městě hříchu, pohodlným automobilem 11 dní na cestách se zajištěným ubytováním, vše naplánované tak aby jste cestu nejen zvládli, ale hlavně si jí perfektně užili. Zkušený průvodce a cestovatel Petr Nazarov se postará nejen o množství informací, ale díky svým cestovatelským zkušenostem a kontaktům ví, v jakou dobu co navštívit, aby jste si celu výpravu užili, a přivezli si domů nejen fantastické záběry, ale i spoustu nesmazatelných zážitků a dojmů.

Proč: Protože nás to baví

Neděláme to proto abychom zbohatli, ale chceme i dalším lidem, kteří například neznají jazyk, nebo se necítí na takovou výpravu sami, umožnit zažít závan dobrodružství a dopřát jim příležitost přivézt si domů nezapomenutelné zážitky a fotografie ze specifických míst, které navštíví jen málokdo.

Pro koho: Pro začátečníky i pokročilé

Díky zkušenému lektorovi, který je součástí výpravy budete mít možnost, se nejen podívat na místa, kam se ne každý dostane, ale také se něčemu přiučit. Pokud jste začátečník a chcete se “naučit plavat” skokem do rozbouřené řeky, lepší příležitost se nebude opakovat.

Za kolik: 67.000,- Kč

Co je v ceně? Za tuto cenu, je po celé trase zajištěno ubytování, zprostředkujeme zpáteční letenky (tak aby jsme letěli hezky po hromadě). K dispozici dva krotitelé divokých fotografů (viz. O nás) přičemž jeden má absolutně perfektní znalosti míst a vůbec celého okolí (včetně místních indiánských kmenů). Dopravu na místě (pronajaté mikrobusy, auta atd.)

Můžete potřebovat: Otázky a odpovědi k cestě do USA

REZERVACE

Počet volných míst: 2